Αποθηκάριος

SKYSERV
Πλήρης απασχόληση Γεμάτη μέρα
Αθήνα

Η Skyserv, ηγέτιδα εταιρεία στο χώρο της επίγειας εξυπηρέτησης αεροσκαφών, ανακοινώνει κενές θέσεις εργασίας για τον αερολιμένα της Αθήνας σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα.

Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο email,υπόψη κας Σεραφίγκου Γεωργίας.

Περιγραφή Θέσης

Αποθηκάριος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Υψηλή αίσθηση ασφάλειας και ευθύνης

  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

  • Επαγγελματισμός

  • Υπευθυνότητα

  • Απόφοιτος Λυκείου

Η αξιολόγηση των βιογραφικών θα ξεκινήσει άμεσα και θα συνεχιστεί μέχρι την κάλυψη των θέσεων εργασίας.

Ο μισθός θα καθοριστεί με βάση τα προσόντα και την εμπειρία του υποψηφίου.

Υπεύθυνος επικοινωνίας: Σεραφίγκου Γεωργία

Αυτή η εργασία έχει λήξει. Χρησιμοποιήστε τη φόρμα αναζήτησης για να βρείτε ενεργές εργασίες ή υποβάλετε το βιογραφικό σας.