Ζητείται προσωπικό στον τομέα Υγεία / Ιατρικά για τη θέση Φαρμακοποιός

HRStrategy
Επωνυμία Εταιρείας: HRStrategy
Έδρα: Εθνικής Αντιστάσεως 17, ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ, 15235, ΕΛΛΑΔΑ
Followers: 20

  • Είδος Απασχόλησης: Πλήρες Ωράριο

    Περιοχή Εργασίας: Αθήνα

    Έληξε

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης

Ο πελάτης μας, φαρμακείο στον Υμηττό ζητά να προσλάβει μόνιμα Βοηθό Φαρμακοποιού.

Οι υποψήφιοι, γυναίκες ή άντρες ανεξαρτήτως ορίου ηλικίας, θα πρέπει να διαθέτουν τουλάχιστον 1ετή προϋπηρεσία ως βοηθοί φαρμακοποιού.Προσόντα των υποψηφίων:

Απόφοιτοι σχολής βοηθών φαρμακείου.Με άριστη γνώση Αγγλικών.Επιθυμητή η γνώση λογισμικού διαχείρισης φαρμακείου.Επιθυμητή η γνώση πωλήσεων φαρμάκων, παραφαρμακευτικών σκευασμάτων και καλλυντικών.Εργασία 40 ωρών εβδομαδιαίως συμπεριλαμβανομένων 2 Σαββάτων πρωί το μήνα.Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες και διάθεση καλής εξυπηρέτησης των πελατών.Η σύμβαση μετά τη λήξη της δοκιμαστικής περιόδου θα μετατραπεί σε αορίστου χρόνου.