Ζητείται προσωπικό στον τομέα Τουρισμός - Εστιάση για τη θέση Σερβιτόρος

Hrstrategy Human Resources
Επωνυμία Εταιρείας: Hrstrategy Human Resources
Έδρα: Λ. Κηφισίας 130, ΑΘΗΝΑ, 11526, ΕΛΛΑΔΑ
Followers: 22

  • Είδος Απασχόλησης: Εποχιακή Απασχόληση

    Περιοχή Εργασίας: Νησιά Αιγαίου

    Λήγει: 15/04/2020

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης

Our clients, large hotel groups of companies, wish to hire for the season 2020 hotel employees.

Location of employment:

Alonissos island, Andros island, Athens, Chalikidiki, Crete island, Evoia, Kerkira island, Kos island, Mani (Peloponnese), Monemvasia (Peloponnese), Mykonos island, Lesvos island,

Paksoi island, Paros island, Patmos island, Poros island, Preveza island, Rhodes island, Santorini island, Skiathos island, Spetses island, Thassos, Thessaloniki, Tinos island, Tripolis (Peloponnese)

Our clients wish to hire managers and personnel for the positions below (experienced professionals or students of hospital management):

F&B Managers,

Waiters,

Barista,

Buffet employees