Ζητείται προσωπικό στον τομέα Σχεδιασμός για τη θέση Σχεδιαστής

Hrstrategy Human Resources
Επωνυμία Εταιρείας: Hrstrategy Human Resources
Έδρα: Λ. Κηφισίας 130, ΑΘΗΝΑ, 11526, ΕΛΛΑΔΑ
Followers: 29

  • Είδος Απασχόλησης: Πλήρες Ωράριο

    Περιοχή Εργασίας: Αθήνα

    Λήγει: 11/11/2020

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης
Πελάτης μας βιομηχανία ενδυμάτων, ζητά να προσλάβει μόνιμα πατρονίστ στην Αθήνα.
Οι κατάλληλοι/ες υποψήφιοι/ες θα πρέπει να διαθέτουν τα προσόντα:
3ετή προϋπηρεσία σε οργανωμένο ατελιέ ή βιομηχανία παραγωγής ενδυμάτων.
Να εστιάζουν στη λεπτομέρεια καθώς και την υψηλή ποιότητα ραφής.
Να μπορούν να μετέχουν στη σύλληψη της αρχικής ιδέας έως και την υλοποίηση σε 3-διάστατη μορφή.
Να ενδιαφέρονται για την επαγγελματική τους εξέλιξη παρακολουθώντας τη μόδα και τις εξελίξεις της διεθνούς αγοράς.
Επιθυμητή η γνώση των προγραμμάτων Gerber, Polipatron, Optitex.
Να γνωρίζουν πολύ καλά τα Αγγλικά.

Βιογραφικά σημειώματα στα οποία παρακαλείστε να αναφέρετε τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε
Hrstrategy Human Resources : εταιρία συμβούλων απασχόλησης, για τις ανάγκες των επιχειρήσεων σε επαγγελματίες και επιστήμονες όλων των ειδικοτήτων αιχμής. (www.hrstrategy.gr)