Ζητείται προσωπικό στον τομέα Πωλήσεις για τη θέση Στέλεχος Πωλήσεων

SKIPPER ONDECK
Επωνυμία Εταιρείας: SKIPPER ONDECK
Έδρα: ΘΡΑΚΗΣ 85, ΕΛΛΗΝΙΚΟ, 16777, ΕΛΛΑΔΑ

  • Ώρες Επικοινωνίας: 10:00 έως 17:00

    Είδος Απασχόλησης: Πλήρες Ωράριο

    Περιοχή Εργασίας: Αθήνα

    Λήγει: 22/10/2019

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία ONDECK Media και η ιστοσελίδα www.skipperondeck.gr στο πλαίσιο της διαρκούς ανάπτυξης αναζητούν συνεργάτη για το Εμπορικό Τμήμα, για δραστηριότητες που αφορούν έντυπα, web, events και οπτικοακουστικές παραγωγές

Αρμοδιότητες

- Διαχείριση υπάρχοντος πελατολογίου

- Ανάπτυξη πελατολογίου

Προφίλ Υποψηφίου/Απαραίτητα Προσόντα

-Εμπειρία στο χώρο των Media
-Άριστη γνώση Η/Υ και Web

-Γνώση διαχείρησης Social Media

-Γνώση αγγλικής. Επιπλέον γλώσσα θα εκτιμηθεί
Συνεπής και με διάθεση για εργασία.

Κάτοχος διπλώματος οδήγησης.

Ευχέρεια λόγου και ικανότητα επικοινωνίας & διαπραγμάτευσης.