Ζητείται προσωπικό στον τομέα Πωλήσεις για τη θέση Προωθητής Πωλήσεων

LIBERTA MARKETING
Επωνυμία Εταιρείας: LIBERTA MARKETING
Έδρα: Κεντρο , ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, 54625, ΕΛΛΑΔΑ
Followers: 1

  • Είδος Απασχόλησης: Πλήρες Ωράριο

    Περιοχή Εργασίας: Θεσσαλονίκη

    Έληξε

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρία Liberta Marketing  που εδρεύει στο κέντρο της Θεσσαλονίκης και δραστηριοποιείται με επιτυχία στον τομέα του Marketing και των Πωλήσεων, επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της 2 νέους συνεργάτες για την ανάπτυξη του τμήματος πωλήσεων..

Απαραίτητα προσόντα:

·        Επαγγελματισμός και Υπευθυνότητα

·        Ομαδικό πνεύμα

·        Πτυχίο σε αντίστοιχο κλάδο θα εκτιμηθεί

Παροχές:

·        Εκπαίδευση και πιστοποιήσεις στον τομέα του Marketing

·        Υψηλές αποδοχές και Bonus

·        Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον

Στείλε το βιογραφικό για να γίνεις και εσύ μέλος της ομάδας μας