Ζητείται προσωπικό στον τομέα Πωλήσεις για τη θέση Account Manager

HRStrategy
Επωνυμία Εταιρείας: HRStrategy
Έδρα: Εθνικής Αντιστάσεως 17, ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ, 15235, ΕΛΛΑΔΑ
Followers: 22

  • Είδος Απασχόλησης: Πλήρες Ωράριο

    Περιοχή Εργασίας: Αθήνα

    Λήγει: 22/10/2019

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης

Ο πελάτης μας, βιομηχανία τροφίμων της Αθήνας, ζητά να προσλάβει Πωλητή ή Πωλήτρια HORECA.

Αντικείμενο εργασίας:

Υπεύθυνος διαχείρισης, διατήρησης και ανάπτυξης υπάρχοντος πελατολογίου - εξεύρεση νέων πελατών
Πραγματοποίηση επισκέψεων σε πελάτες εντός Αττικής
Εφαρμογή εμπορικής πολιτικής της εταιρείας
Διαπραγμάτευση όρων συνεργασίας
Αποστολή προσφορών & διαχείριση παραγγελιών
Δειγματισμός & παρουσίαση προϊόντων
Υποστήριξη μετά την πώληση

Απαιτούμενα προσόντα:

Τουλάχιστον 3 έτη προϋπηρεσία επιθυμητά στον κλάδο του HORECA
Επαγγελματική εμφάνιση, συμπεριφορά και ήθος
Οργάνωση και προγραμματισμός
Ικανότητες διαπραγμάτευσης