Ζητείται προσωπικό στον τομέα Πληροφορική για τη θέση Web Developer

Megasoft AE
Επωνυμία Εταιρείας: Megasoft AE
Έδρα: Λ. ΚΗΦΙΣΟΥ 174, ΑΙΓΑΛΕΩ, 12242, ΕΛΛΑΔΑ
Followers: 2

  • Κωδικός Θέσης: PHP20

    Είδος Απασχόλησης: Πλήρες Ωράριο

    Περιοχή Εργασίας: Αθήνα

    Έληξε

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης

Αν σου αρέσει η δημιουργία νέων καινοτόμων web projects, αν παρακολουθείς όλες τις σύγχρονες τεχνολογικές εξελίξεις στα web εργαλεία, αν θέλεις να γίνεις μέλος μιας κορυφαίας Ελληνικής εταιρείας πληροφορικής και είσαι απόφοιτος ΑΕΙ-ΤΕΙ, τότε στείλε μας το βιογραφικό σου.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Γνώση PHP, html, javascript (jquery, ajax, etc)
  • Γνώση MySQL
  • Πτυχίο μέσης, ανώτερης ή ανώτατης σχολής
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Τουλάχιστον 2 έτη προϋπηρεσία

Τι σου προσφέρουμε

Ανταγωνιστικές απολαβές με bonus παραγωγικότητας
Αναγνώριση της ατομικής συνεισφοράς
Κουλτούρα συνεργασίας
Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας σε νέες ιδιόκτητες εγκαταστάσεις
Σεβασμό στον προσωπικό σου χρόνο
Συνεχή εκπαίδευση