Ζητείται προσωπικό στον τομέα Οικοδομή και Κατασκευή για τη θέση Εργάτης Οικοδομής

Hrstrategy Human Resources
Επωνυμία Εταιρείας: Hrstrategy Human Resources
Έδρα: Λ. Κηφισίας 130, ΑΘΗΝΑ, 11526, ΕΛΛΑΔΑ
Followers: 26

  • Είδος Απασχόλησης: Πλήρες Ωράριο

    Περιοχή Εργασίας: Στο Εξωτερικό

    Έληξε

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης

Our client a construction group of companies, wishes to hire Construction Workers in 10 cities of Holland.

The right candidates:

Recently experienced in constructions, for at least 4 years in the same specialty.

Specialized as at least on one of the following: Scaffold builders / Carpenters / Block layers / Brick layers / Painters-Decorators / Drywall / Welder Fabrication fitters / Switch panel builders / Stukateure / Aluminum Ship Casco Builder.

With a basic command of English or German or Dutch (at least A2 level).

They can bring their own hand tools.

The most experienced will be assigned to Foremen positions provided they have a very good knowledge of technical drawings and appropriate professional certifications.