Ζητείται προσωπικό στον τομέα Μηχανικοί - Τεχνικοί για τη θέση Πολιτικός Μηχανικός

ΕΛΙΚΑ ΑΤΕΕ
Επωνυμία Εταιρείας: ΕΛΙΚΑ ΑΤΕΕ
Έδρα: , ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, , ΕΛΛΑΔΑ
Followers: 1

  • Είδος Απασχόλησης: Πλήρες Ωράριο

    Περιοχή Εργασίας: Θεσσαλονίκη

    Λήγει: 12/12/2020

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης
Ζητείται συνεργάτης Πολιτικός Μηχανικός από τεχνική εταιρεία.

Θέση πλήρους απασχόλησης

Απαραίτητα προσόντα
Απόφοιτος ΑΕΙ Τμήματος Πολιτικών Μηχανικών με βαθμό πτυχίου πάνω από 7,5
Εμπειρία σε κατασκευή Δημοσίων και Ιδιωτικών οικοδομικών έργων
Άριστη γνώση γερμανικών ή/και αγγλικών
Δυνατότητα μετακίνησης σε εργοτάξια
Άριστη γνώση χρήσης σχετικών προγραμμάτων Η/Υ
Hard-working personality

Παροχές
Ικανοποιητικός μισθός
Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης
Ασφάλιση