Ζητείται προσωπικό στον τομέα Λιανικό Εμπόριο για τη θέση Πωλητής Λιανικής

Hrstrategy Human Resources
Επωνυμία Εταιρείας: Hrstrategy Human Resources
Έδρα: Λ. Κηφισίας 130, ΑΘΗΝΑ, 11526, ΕΛΛΑΔΑ
Followers: 32

  • Είδος Απασχόλησης: Πλήρες Ωράριο

    Περιοχή Εργασίας: Αθήνα

    Λήγει: 05/07/2021

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης
Ο πελάτης μας, τεχνικό κατάστημα πώλησης (έκθεση)  ειδών και υλικών διακόσμησης κατοικιών επιθυμεί να προσλάβει έναν / μία Υπάλληλο τεχνικών πωλήσεων στο κέντρο της Αθήνας.

Καθήκοντα:
Δειγματίζει τα προϊόντα στους επισκέπτες της έκθεσης.
Ελέγχει την ορθή επιμέτρηση των υλικών και εξαρτημάτων που προβλέπονται από τους σχεδιαστές και τον κατασκευαστή.
Σε συνεννόηση με τους αρχιτέκτονες – εργολάβους – πελάτες διαμορφώνει την τελική παραγγελία προϊόντων.
Σε συνεργασία με την αποθήκη φροντίζει για την ολοκλήρωση της παραγγελίας και την αποστολή προς τον πελάτη.
Παρέχει συμβουλευτική καθοδήγηση προς τους εγκαταστάτες μέσω των κατάλληλων τεχνικών εγχειριδίων που τους στέλνει.

Προσόντα:
Προϋπηρεσία σε πωλήσεις, κατά προτίμηση τεχνικές.
Βασική Κατανόηση αρχιτεκτονικών σχεδίων.
Πολύ καλή γνώση Αγγλικών.
Γνώση υπολογιστών γραφείου.

Βιογραφικά σημειώματα στα οποία παρακαλείστε να αναφέρετε τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε

Hrstrategy Human Resources : εταιρία συμβούλων απασχόλησης, για τις ανάγκες των επιχειρήσεων σε επαγγελματίες και επιστήμονες όλων των ειδικοτήτων αιχμής. (www.hrstrategy.gr)