Ζητείται προσωπικό στον τομέα Διαχείριση / Γραμματεία / Υποδοχή για τη θέση Γραμματέας Junior

HRStrategy
Επωνυμία Εταιρείας: HRStrategy
Έδρα: Εθνικής Αντιστάσεως 17, ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ, 15235, ΕΛΛΑΔΑ
Followers: 22

  • Είδος Απασχόλησης: Πλήρες Ωράριο

    Περιοχή Εργασίας: Αθήνα

    Λήγει: 26/10/2019

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης

Συμβολαιογράφος της Αθήνας ζητά Βοηθό Συμβολαιογράφου για πλήρη 5ήμερη απασχόληση στο Κολωνάκι.

Οι κατάλληλοι υποψήφιοι και υποψήφιες θα πρέπει να διαθέτουν τα προσόντα:

Προϋπηρεσία 3-5 ετών σε αντίστοιχη θέση συμβολαιογραφείου.

Άριστη γνώση σύνταξης συμβολαίων.

Γνώση προσδιορισμού αντικειμενικών αξιών.

Άριστη γνώση χειρισμού Microsoft Word.

Πολύ καλή γνώση χειρισμού B-Logica.

Προκειμένου περί ανδρών εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.