Ζητείται προσωπικό στον τομέα Αποθήκευση και Logistics για τη θέση Οδηγός

Hrstrategy Human Resources
Επωνυμία Εταιρείας: Hrstrategy Human Resources
Έδρα: Λ. Κηφισίας 130, ΑΘΗΝΑ, 11526, ΕΛΛΑΔΑ
Followers: 32

  • Είδος Απασχόλησης: Πλήρες Ωράριο

    Περιοχή Εργασίας: Στο Εξωτερικό

    Λήγει: 28/05/2021

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης
Γερμανική εταιρία επιθυμεί να προσλάβει για πλήρη απασχόληση οδηγούς Αυτοκινητάμαξας στη Φρανκφούρτη.

Προσόντα
Δίπλωμα C/E.
ΠΕΙ.
Ταχογράφος.
Γνώση Γερμανικών ή Αγγλικών.

Παρέχονται
Στάνταρ μισθός 2.500 καθαρά, μαζί με bonus ημερήσιας απόδοσης μπορεί να φτάσει τις 3.000 ευρώ καθαρά.
Κατοικία έως 350 ευρώ το μήνα.
Μόνιμη δουλειά.

Μπορείτε να καλέσετε στο 210 61 34 892
Hrstrategy Human Resources : εταιρία συμβούλων απασχόλησης, για τις ανάγκες των επιχειρήσεων σε επαγγελματίες και επιστήμονες όλων των ειδικοτήτων αιχμής. (www.hrstrategy.gr)