Ζητείται προσωπικό στον τομέα Αποθήκευση και Logistics για τη θέση Οδηγός

Hrstrategy Human Resources
Επωνυμία Εταιρείας: Hrstrategy Human Resources
Έδρα: Λ. Κηφισίας 130, ΑΘΗΝΑ, 11526, ΕΛΛΑΔΑ
Followers: 32

  • Είδος Απασχόλησης: Πλήρες Ωράριο

    Περιοχή Εργασίας: Στο Εξωτερικό

    Λήγει: 29/04/2021

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης
Πελάτης μας Γερμανική εμπορική εταιρία ζητά για μόνιμη πρόσληψη αορίστου χρόνου 200 οδηγούς E κατηγορίας για τοπικά δρομολόγια εντός Γερμανίας.

Προσόντα
- Δίπλωμα E κατηγορίας σε ισχύ.
- Π.Ε.Ι.
- ηλεκτρονικό ταχογράφο σε ισχύ
- να μιλούν Γερμανικά ή Αγγλικά σε μέτριο επίπεδο (χωρίς χρήση ηλεκτρονικών βοηθημάτων).

Η εταιρία παρέχει
Φθηνή διαμονή εξασφαλισμένη από την πρώτη μέρα, άνοιγμα τραπεζικού λογαριασμού μισθοδοσίας, ένσημα και ασφάλιση υγείας Γερμανίας, μισθοδοσία σε Γερμανική τράπεζα.
Μισθός 2.200-2.500 ευρώ καθαρά, δηλωμένα όλα.
Οι υποψήφιοι μπορούν να καλέσουν στο 210 61 34 892.

Hrstrategy Human Resources: εταιρία συμβούλων απασχόλησης, για τις ανάγκες των επιχειρήσεων σε επαγγελματίες και επιστήμονες όλων των ειδικοτήτων αιχμής. (www.hrstrategy.gr)