Ζητείται προσωπικό στον τομέα Αποθήκευση και Logistics για τη θέση Οδηγός

HRStrategy
Επωνυμία Εταιρείας: HRStrategy
Έδρα: Εθνικής Αντιστάσεως 17, ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ, 15235, ΕΛΛΑΔΑ
Followers: 22

  • Είδος Απασχόλησης: Μόνιμη

    Πλήρες Ωράριο

    Περιοχή Εργασίας: Αθήνα

    Λήγει: 26/09/2019

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης

Πελάτης μας Γερμανική εταιρία αποθήκευσης και διακίνησης προϊόντων επιθυμεί να προσλάβει με σύμβαση αορίστου χρόνου 50 οδηγούς C/E για τοπικά δρομολόγια.Οι κατάλληλοι υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν τα πιο κάτω προσόντα:- άδεια οδήγησης C/E κατηγορίας- Π.Ε.Ι.- ηλεκτρονικό ταχογράφο

- να μιλούν Γερμανικά ή Αγγλικά σε επίπεδο καθημερινής συνεννόησης.Παρέχεται διαμονή με κόστος 250-330 ευρώ το μήνα με θέρμανση, wi-fi, έξοδα ηλεκτρικού και νερού συμπεριλαμβανόμενα, ενώ κατά την άφιξη προβλέπεται παραλαβή, εγγραφή στον εθνικό Γερμανικό φορέα κοινωνικής ασφάλισης, άνοιγμα τραπεζικού λογαριασμού μισθοδοσίας στην Deutsche Bank.Παρέχεται μισθός 2000-2200 ευρώ το μήνα καθαρά.