Ζητείται προσωπικό στον τομέα Ανθρώπινοι Πόροι για τη θέση Υπεύθυνος Μισθοδοσίας

Company Thessaloniki
Επωνυμία Εταιρείας: Company Thessaloniki
Έδρα: , ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, , ΕΛΛΑΔΑ

  • Κωδικός Θέσης: 1

    Είδος Απασχόλησης: Πλήρες Ωράριο

    Περιοχή Εργασίας: Θεσσαλονίκη

    Έληξε

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης
Βιομηχανία στη Θεσσαλονίκη (Δήμος Παύλου Μελά) ζητά να προσλάβει άμεσα: Βοηθό λογιστή/ Υπεύθυνο μισθοδοσίας
Ο/Η κατάλληλος υποψήφιος/α θα αναφέρεται στον προϊστάμενο λογιστηρίου.
Θα έχει ως κύριες αρμοδιότητες τα κάτωθι:
- Προετοιμασία και ενημέρωση των στοιχείων μισθοδοσίας
- Έκδοση μισθοδοσίας (χρήση προγράμματος Business μισθοδοσία της Epsilonnet)
- Διαχείριση συστήματος ωρομέτρησης / βαρδιών
- Παρακολούθηση και εφαρμογή της εργατικής - ασφαλιστικής νομοθεσίας
- Εμπειρία διαχείρισης ηλεκτρονικής εφαρμογής Υ.Ε.Κ.Α. (Συστήματος «ΕΡΓΑΝΗ»)
Απαραίτητα προσόντα και ικανότητες:
- Απόφοιτος/η Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. στα οικονομικά, στη λογιστική ή στη διοίκηση επιχειρήσεων
- Απαραίτητη εμπειρία στη διαχείριση μισθοδοσίας
- Καλή γνώση εργατικής και ασφαλιστικής νομοθεσίας
- Επιθυμητή η γνώση του προγράμματος Business μισθοδοσία της Epsilonnet
- Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
- Οργανωτικές ικανότητες, προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
- Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ, Advanced Excel
- Καλή γνώση Αγγλικών
Προσφέρονται συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης σε έναν δυναμικό χώρο που αναπτύσσεται συνεχώς.