Ζητείται προσωπικό στον τομέα Υγεία / Ιατρικά για τη θέση Ιατρός

HRStrategy
Επωνυμία Εταιρείας: HRStrategy
Έδρα: Εθνικής Αντιστάσεως 17, ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ, 15235, ΕΛΛΑΔΑ
Followers: 16

  • Είδος Απασχόλησης: Πλήρες Ωράριο

    Περιοχή Εργασίας: Στο Εξωτερικό

    Λήγει: 08/12/2018

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης

Our client, a modern group of 35 Hospitals in Saudi Arabia is looking to hire 50 specialized Doctors.

Specialists with at least one year experienced must have one of the specialties:

Internal Medicine, Cardiology/CCU, Dermatology, General Pediatrics, Emergency Room, ICU-Critical Care,  Neonatal NICU, Pediatric ER, Pediatric ICU, General Surgery, Anesthesia, Obstetrics / Gynecology, Orthopedics,  Radiology,  Laboratory Specialist Doctors (Pathology/Blood Bank/Histopathology)