Ζητείται προσωπικό στον τομέα Υγεία / Ιατρικά για τη θέση Φαρμακοποιός

HRStrategy
Επωνυμία Εταιρείας: HRStrategy
Έδρα: Νερατζιωτισσης 75, Αδιάφορο, , ΕΛΛΑΔΑ
Followers: 11

  • Είδος Απασχόλησης: Μόνιμη

    Περιοχή Εργασίας: Νησιά Αιγαίου

    Λήγει: 12/12/2017

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης

Ο πελάτης μας φαρμακείο της Σαντορίνης ζητά να προσλάβει έναν/μία: Αδειούχο Φαρμακοποιό

Οι υποψήφιοι, γυναίκες ή άντρες ανεξαρτήτως ορίου ηλικίας, θα πρέπει να διαθέτουν τουλάχιστον 2ετή προϋπηρεσία ως υπεύθυνοι φαρμακοποιοί.

Προσόντα των υποψηφίων:

Απόφοιτοι Φαρμακευτικής σχολής της Ελλάδας ή ισότιμης του εξωτερικού,

με άριστη γνώση Αγγλικών,

επιθυμητή η γνώση λογισμικού διαχείρισης φαρμακείου

επιθυμητή η γνώση πωλήσεων φαρμάκων, παραφαρμακευτικών σκευασμάτων και καλλυντικών