Ζητείται προσωπικό στον τομέα Τραπεζικά και Ασφαλιστικά για τη θέση Ασφαλιστικός & Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Megagency Ασφαλιστικοί Σύμβουλοι ΑΕ
Επωνυμία Εταιρείας: Megagency Ασφαλιστικοί Σύμβουλοι ΑΕ
Έδρα: 20ο χλμ Θεσσαλονίκης - Μηχανιώνας , ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, 57500, ΕΛΛΑΔΑ

  • Κωδικός Θέσης: mc01

    Περιοχή Εργασίας: Θεσσαλονίκη

    Λήγει: 10/12/2017

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης
Η εταιρία παροχής ολοκληρωμένων ασφαλιστικών υπηρεσιών Megagency Ασφαλιστικοι Σύμβουλοι ΑΕ, η οποία δραστηριοποιείται στη Βόρεια Ελλάδα με έδρα τη Θεσσαλονίκη, αναζητά 2 υποψήφιους για ένταξη στο Πρόγραμμα Ανάπτυξης Στελεχών της.

Περιγραφή Θέσης:
- έρευνα αγοράς
- ανάλυση αναγκών υποψήφιων πελατών
- προσφορά ολοκληρωμένων ασφαλιστικών υπηρεσιών με στόχο την καλύτερη εξυπηρέτηση του πελάτη

Απαιτούμενα προσόντα:
- πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
- άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ
- πολύ καλή γνώση αγγλικών
Η προϋπηρεσία στο χώρο των πωλήσεων θα αξιολογηθεί θετικά.

Δεξιότητες:
- οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
- ευελιξία και επικέντρωση στην επίτευξη στόχων
- φιλοδοξία για επαγγελματική εξέλιξη

Η εταιρία προσφέρει:
- ολοκληρωμένη και συνεχή εκπαίδευση
- οργάνωση, καθοδήγηση και υποστήριξη για την ανάπτυξη πελατειακής βάσης
- προοπτικές εξέλιξης στη Διαχείριση Ομάδων