Ζητείται προσωπικό στον τομέα Τουρισμός - Εστιάση για τη θέση Υπάλληλος κρατήσεων

TUI SENSIMAR Oceanis Beach Spa Resort
Επωνυμία Εταιρείας: TUI SENSIMAR Oceanis Beach Spa Resort
Έδρα: Ψαλίδι , ΚΩΣ, 85300, ΕΛΛΑΔΑ
Followers: 1

  • Είδος Απασχόλησης: Πλήρες Ωράριο

    Περιοχή Εργασίας: Νησιά Αιγαίου

    Λήγει: 16/12/2017

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης

Το ξενοδοχειακό συγκρότημα SENSIMAR OCEANIS BEACH & SPA RESORT

στην Κω, ζητεί: SALES EXECUTIVE AND RESERVATIONS

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας & καλή γνώση της Γερμανικής γλώσσας, καλή γνώση άλλων ξένων γλωσσών θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ελκυστικό πακέτο παροχών
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Διαμονή και διατροφή