Ζητείται προσωπικό στον τομέα Τουρισμός - Εστιάση για τη θέση Βοηθός Μάγειρα

InGlobe Agency
Επωνυμία Εταιρείας: InGlobe Agency
Έδρα: , Αδιάφορο, , ΕΛΛΑΔΑ
Followers: 1

  • Είδος Απασχόλησης: Εποχιακή Απασχόληση

    Περιοχή Εργασίας: Νησιά Ιονίου

    Έληξε

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης

Περιγραφή

Η εταιρεία μας εκπροσωπώντας ξενοδοχειακή μονάδα στην Κέρκυρα ζητά ζευγάρι για την  καλοκαιρινή σεζόν 2018.

Οι θέσεις εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης ( 8ωρο ημερησίως / 6 ημέρες εβδομαδιαίως.)

Περίοδος εργασίας από Απρίλιο / Μάϊο έως τέλη Οκτωβρίου. Παρέχεται διαμονή & διατροφή.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν Βιογραφικό Σημείωμα, με επισυναπτόμενη πρόσφατη φωτογραφία.

Ο σύζηγος/ άντρας θα άναλαβει το πόστο της κουζίνας, ένω η σύζηγος/γυναίκα την καθαριοτητα των κοινοχρηστων χώρων και των δωματίων.

Απαραίτητα Προσόντα

Ο σύζηγος/ άντρας να έχει έμπειρια στον χώρο της κουζίνας τουλάχιστον 2 χρόνια.

Η σύζηγος/ γυναίκα να έχει εργαστεί σαν καμαριέρα τουλάχιστον 2 χρόνια.

Παροχές

- Μισθός 900€ κατά άτομο.

- Διαμονή

- Διατροφή

- Ασφάλεια

- Επιδόματα