Ζητείται προσωπικό στον τομέα Τουρισμός - Εστιάση για τη θέση Καμαριέρα

InGlobe Agency
Επωνυμία Εταιρείας: InGlobe Agency
Έδρα: , Αδιάφορο, , ΕΛΛΑΔΑ
Followers: 1

  • Είδος Απασχόλησης: Εποχιακή Απασχόληση

    Περιοχή Εργασίας: Νησιά Ιονίου

    Λήγει: 12/07/2018

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης

Περιγραφή

Η INGLOBE για λογαριασμό ξενοδοχείου 4 αστέρων στην Κέρκυρα ζητά υποψήφιες για την κάλυψη της θέσης Housekeeper/ Καμαριερας .

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ
ΣΚΟΠΟΣ

Επίβλεψη καθαριότητας όλων των χώρων του ξενοδοχείου, προσωπικού, Διεύθυνσης, και διατήρηση καθαριότητας δωματίων. Να είναι σε επιφυλακή όσον αφοράς πτυχές ασφάλειας των πελατών και της ιδιοκτησίας του ξενοδοχείου. Για να διατηρεί συνεχή συμμετοχή.

ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Από Τωρα εως Τελος Οτωμβρίου 2018

ΤΥΠΟΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ

Πλήρους (8ωρο ημερησίως / 6 ημέρες την εβδομάδα).

  Απαραίτητα Προσόντα

- Γνώση Ελληνικής ή Αγγλικής γλώσσας

- Ευχάριστη προσωπικότητα

- Απόφοιτος Ξενοδοχειακής σχολής ή Διεύθυνσης ξενοδοχείων