Ζητείται προσωπικό στον τομέα Πωλήσεις για τη θέση Σύμβουλος Πωλήσεων

Interamerican
Επωνυμία Εταιρείας: Interamerican
Έδρα: Χάλκης 8, ΠΥΛΑΙΑ, 55535, ΕΛΛΑΔΑ

  • Είδος Απασχόλησης: Εξωτερικός Συνεργάτης

    Περιοχή Εργασίας: Θεσσαλονίκη

    Έληξε

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης

Αναζητούνται εξωτερικοί συνεργάτες για τη στελέχωση Γραφείου Πωλήσεων της Interamerican με δραστηριότητα σε Θεσσαλονίκη και Χαλκιδική.

Απαιτούμενα προσόντα: 1)Ηλικία 25 έως 50 ετών 2)εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες 3)καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών 4)επιθυμητό πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης 5)εμπειρία στις πωλήσεις 6)άδεια οδήγησης αυτοκινήτου ή μηχανής 7)ευχέρεια επικοινωνίας.

Παρέχονται: Ελκυστικό πακέτο αποδοχών, Ομαδική ασφάλιση υγείας, Ιδανικό περιβάλλον εργασίας, Προετοιμασία απόκτησης επαγγελματικής άδειας, Τεχνικές πωλήσεων και συνεχή επιμόρφωση, Προοπτικές ανέλιξης στον τομέα των χρηματοοικονομικών.