Ζητείται προσωπικό στον τομέα Πωλήσεις για τη θέση Πωλητής

HRStrategy
Επωνυμία Εταιρείας: HRStrategy
Έδρα: Εθνικής Αντιστάσεως 17, ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ, 15235, ΕΛΛΑΔΑ
Followers: 19

  • Είδος Απασχόλησης: Πλήρες Ωράριο

    Περιοχή Εργασίας: Αθήνα

    Λήγει: 01/06/2019

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης

Ο πελάτης μας, επιχείρηση επαγγελματικού εξοπλισμού, ζητά να προσλάβει Account Manager.Αντικείμενο εργασίας  Υπεύθυνος διαχείρισης, διατήρησης και ανάπτυξης υπάρχοντος πελατολογίου - εξεύρεση νέων πελατών. Πραγματοποίηση επισκέψεων σε πελάτες εντός & εκτός Αττικής.Εφαρμογή εμπορικής πολιτικής της εταιρείας. Διαπραγμάτευση όρων συνεργασίας. Αποστολή προσφορών & διαχείριση παραγγελιών.Δειγματισμός & παρουσίαση προϊόντων. Υποστήριξη μετά την πώληση. Απαιτούμενα προσόντα:   Τουλάχιστον 3 έτη προϋπηρεσία σε B2B πωλήσεις, επιθυμητά στον κλάδο των ξενοδοχείων. Επαγγελματική εμφάνιση, συμπεριφορά και ήθος. Οργάνωση και προγραμματισμός.Ικανότητες διαπραγμάτευσης. Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (Office, CRM). Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας.