Ζητείται προσωπικό στον τομέα Πληροφορική για τη θέση Web Developer

Reality
Επωνυμία Εταιρείας: Reality
Έδρα: Ηους 87, ΑΘΗΝΑ, 11853, ΕΛΛΑΔΑ

  • Ώρες Επικοινωνίας: 10:00 έως 16:00

    Είδος Απασχόλησης: Μόνιμη

    Περιοχή Εργασίας: Αθήνα

    Λήγει: 24/01/2018

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης

Ζητούνται άτομα για μόνιμη απασχόληση στον τομέα του Web Developing.

Απαραίτητα προσόντα:

- Γνώση PHP

- Βασική γνώση HTML, Bootstrap

- Βασική γνώση CSS

- Βασική γνώση Javascript, jQuery

Επιθυμητά προσόντα:

- Γνώση MVC PHP Frameworks (πχ Codeigniter)

- Καλή γνώση HTML / Bootstrap / CSS / jQuery

Θα εκτιμηθούν self-motivated άτομα με πάθος για Developing, που επιθυμούν την συνεχή εξέλιξη των ικανοτήτων και εμπειριών τους.

Επιθυμητό επίσης είναι portfolio με δείγματα εμπειρίας (προσωπικά ή επαγγελματικά).

Άμεση Πρόσληψη, αλλά και Ασφάλιση.