Ζητείται προσωπικό στον τομέα Πληροφορική για τη θέση Προγραμματιστής

HRStrategy
Επωνυμία Εταιρείας: HRStrategy
Έδρα: Εθνικής Αντιστάσεως 17, ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ, 15235, ΕΛΛΑΔΑ
Followers: 19

  • Είδος Απασχόλησης: Πλήρες Ωράριο

    Περιοχή Εργασίας: Αθήνα

    Λήγει: 14/05/2019

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης

Ο πελάτης μας, ναυτιλιακή εταιρία με έδρα την Αθήνα επιθυμεί να προσλάβει JAVA PHP Developer

Οι κατάλληλοι υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν τα προσόντα:

Πτυχίο Ανώτατης Σχολής στην Πληροφορική, Ελλάδας ή εξωτερικού

5ετή εμπειρία ανάπτυξης εφαρμογών JAVA PHP

Άριστη γνώση Ελληνικών και Αγγλικών

Να διακρίνονται για την ομαδικότητά τους και τις σχέσεις συνεργασίας που καλλιεργούν και αναπτύσσουν

Να εκδηλώνουν πρωτοβουλία κατά την οργάνωση του έργου της ανάπτυξης εφαρμογών

Να υποκινούνται από τα αποτελέσματα της δουλειάς τους

Περιγραφή έργου:

Ανάλυση των αναγκών της εταιρίας και συμμετοχή στο σχεδιασμό ανάπτυξης των κατάλληλων εφαρμογών

Ανάπτυξη εφαρμογών για την υποστήριξη των ναυτιλιακών εργασιών arbitrage και μετεωρολογικών δεδομένων