Ζητείται προσωπικό στον τομέα Πληροφορική για τη θέση Προγραμματιστής

HRStrategy
Επωνυμία Εταιρείας: HRStrategy
Έδρα: Νερατζιωτισσης 75, Αδιάφορο, , ΕΛΛΑΔΑ
Followers: 11

  • Είδος Απασχόλησης: Πλήρες Ωράριο

    Περιοχή Εργασίας: Θεσσαλονίκη

    Λήγει: 18/01/2018

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης

Εμπορική εταιρία της Θεσσαλονίκης για τη συντήρηση του ERP συστήματός της θέλει να προσλάβει έναν / μία προγραμματιστή ERP.

Οι κατάλληλοι υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν τα πιο κάτω προσόντα:

- Απόφοιτοι Σχολής Προγραμματισμού

- Γνώσεις σχεσιακών βάσεων δεδομένων

- Γνώσεις παραμετροποίησης ERP ή άλλων εμπορικών εφαρμογών

- Γνώσεις Γενικής Λογιστικής

- Να μιλούν πολύ καλά Αγγλικά

Βιογραφικά σημειώματα αναφέροντας τη θέση στην οποία θέλετε να απασχοληθείτε