Ζητείται προσωπικό στον τομέα Πληροφορική για τη θέση Προγραμματιστής

AVMap GIS A.E.
Επωνυμία Εταιρείας: AVMap GIS A.E.
Έδρα: Νάξου 2-4, Αδιάφορο, , ΕΛΛΑΔΑ

  • Κωδικός Θέσης: COMP33 2017

    Ώρες Επικοινωνίας: 10:00 έως 18:00

    Είδος Απασχόλησης: Πλήρες Ωράριο

    Περιοχή Εργασίας: Αττική (εκτός Αθήνας)

    Λήγει: 03/04/2017

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης
Το τμήμα γεωπληροφορικής της AVMap αναζητά άτομο για ανάπτυξη mobile hybrid εφαρμογών.
Απαραίτητα προσόντα:
1.Απολυτήριο Λυκείου
2. Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
3. Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
4. Αποδεδειγμένη εμπειρία ανάπτυξης τουλάχιστον 2 mobile εφαρμογών
Επιθυμητά προσόντα:
1.Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
2.Καλή γνώση τουλάχιστον ενός framework ανάπτυξης hybrid εφαρμογών (Xamarin, Cordova, κλπ.)
Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση της εταιρείας. Το βιογραφικό θα πρέπει απαραίτητα να συνοδεύεται από παρουσίαση των mobile εφαρμογών που έχει αναπτύξει ή συμμετάσχει στην ανάπτυξη ο υποψήφιος.