Ζητείται προσωπικό στον τομέα Μηχανικοί - Τεχνικοί για τη θέση Σχεδιαστής CAD

HRStrategy
Επωνυμία Εταιρείας: HRStrategy
Έδρα: Νερατζιωτισσης 75, Αδιάφορο, , ΕΛΛΑΔΑ
Followers: 15

  • Είδος Απασχόλησης: Πλήρες Ωράριο

    Περιοχή Εργασίας: Αττική (εκτός Αθήνας)

    Λήγει: 25/05/2018

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης

Ο πελάτης μας, βιομηχανία παραγωγής ψυκτικών κυκλωμάτων και μηχανολογικού εξοπλισμού της Αττικής, επιθυμεί να προσλάβει μόνιμα έναν ή μία Σχεδιαστή

Οι κατάλληλοι/ες υποψήφιοι/ες, θα πρέπει να διαθέτουν τα πιο κάτω προσόντα:

Απόφοιτοι ανωτάτης σχολής Μηχανολόγων ή Σχεδιαστών,

Να διαθέτουν τουλάχιστον 3ετή εμπειρία σε οργανωμένο σχεδιαστήριο βιομηχανικής κατά προτίμηση εταιρίας

Να γνωρίζουν σχεδιασμό ψυκτικών εφαρμογών και κυκλωμάτων

Να γνωρίζουν την κατάλληλη τεχνολογία υπολογιστών (Solidworks, Metalix).

Ο / Η κάτοχος της θέσης θα συμμετέχει στο βιομηχανικό σχεδιασμό των τελικών προϊόντων ή των εξαρτημάτων του εξοπλισμού.