Ζητείται προσωπικό στον τομέα Μηχανικοί - Τεχνικοί για τη θέση Ηλεκτρολόγος Μηχανικός

LYCHNOS S.A.
Επωνυμία Εταιρείας: LYCHNOS S.A.
Έδρα: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ 36, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, 56437, ΕΛΛΑΔΑ

  • Είδος Απασχόλησης: Πλήρες Ωράριο

    Περιοχή Εργασίας: Θεσσαλονίκη

    Έληξε

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης

Εταιρία A.E., με έδρα την Θεσσαλονίκη, ζητά Μηχανικό Πληροφορικής ή Ηλεκτρολόγο/ Ηλεκτρονικό Μηχανικό με άριστες γνώσεις πληροφορικής.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Άριστες γνώσεις Πληροφορικής (επιθυμητές γλώσσες προγραμματισμού

C# , C, C++,HTML,PITHON )

  • Άριστες γνώσεις δικτύων (ασύρματων και μη )
  • Άριστες γνώσεις βάσεων δεδομένων
  • Άριστες γνώσεις στην δημιουργία και συντήρηση ιστοσελίδων
  • Διάθεση για δημιουργία εφαρμογών internet of things (IOT)
  • Σχετική άνεση σε συνεργασία με Μηχανικούς Hardware

Είναι απαραίτητη η αποδεδειγμένη εμπειρία στον τομέα της πληροφορικής – προγραμματισμού

Η εταιρία προσφέρει ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης.