Ζητείται προσωπικό στον τομέα Λιανικό Εμπόριο για τη θέση Πωλητής Λιανικής

HRStrategy
Επωνυμία Εταιρείας: HRStrategy
Έδρα: Νερατζιωτισσης 75, Αδιάφορο, , ΕΛΛΑΔΑ
Followers: 8

  • Είδος Απασχόλησης: Μόνιμη

    Περιοχή Εργασίας: Αθήνα

    Λήγει: 08/09/2017

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης

Ο πελάτης μας, λιανεμπορική αλυσίδα επιθυμεί να προσλάβει μόνιμα 5 υπευθύνους καταστημάτων

Τα καθήκοντα της θέσης είναι: Η υλοποίηση πωλήσεων βάσει των στόχων του καταστήματος, η ποιοτική εξυπηρέτηση πελατών και η σωστή λειτουργία του καταστήματος βάσει των εταιρικών οδηγιών.

Απαραίτητα προσόντα:

Απόφοιτοι τουλάχιστον Λυκείου ή ΤΕΙ

Γνώση Αγγλικής

Γνώση Η/Υ

Τουλάχιστον 3 χρόνια προϋπηρεσία στις πωλήσεις

Πολύ καλή επικοινωνιακή ικανότητα

Ευχάριστη Προσωπικότητα

Επαγγελματική παρουσία & ήθος

Ο πελάτης προσφέρει:

Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας

Συνεχή εκπαίδευση

Μισθός & Bonus επί των πωλήσεων

Βιογραφικά σημειώματα παρακαλείστε να υποβάλετε αναφέροντας τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε