Ζητείται προσωπικό στον τομέα Διοίκηση για τη θέση Project Manager

AVMap GIS A.E.
Επωνυμία Εταιρείας: AVMap GIS A.E.
Έδρα: Λεωφ. Μαραθώνος 77, Αδιάφορο, 19009, ΕΛΛΑΔΑ

  • Κωδικός Θέσης: EU2018

    Ώρες Επικοινωνίας: 10:00 έως 18:00

    Είδος Απασχόλησης: Πλήρες Ωράριο

    Περιοχή Εργασίας: Αττική (εκτός Αθήνας)

    Έληξε

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία AVMap GIS AE ζητά να προσλάβει, για μόνιμη απασχόληση, 2 άτομα για την κάλυψη της διοικητικής – γραμματειακής υποστήριξης των Ευρωπαϊκών Προγραμμάτων που υλοποιεί ως εταίρος ή συντονίζει για λογαριασμό πελατών της.

Απαραίτητα προσόντα: άψογη χρήση Η/Υ και MS Office, πολύ καλή γνώση αγγλικής σε γραπτό και προφορικό λόγο, πολύ καλό επίπεδο γραπτής επικοινωνίας, εμπειρία στην υποβολή προτάσεων χρηματοδοτούμενων έργων, εμπειρία στη διαχείριση Εθνικών και Ευρωπαϊκών χρηματοδοτούμενων έργων, εμπειρία στη συμμετοχή σε ευρωπαϊκές συναντήσεις.

Επιθυμητά προσόντα: εξοικείωση με διαδικασίες διαγωνισμών, γνώση οικονομικών, διαθέσιμο όχημα.