Ζητείται προσωπικό στον τομέα Δημ.Σχέσεις - Marketing - ΜΜΕ για τη θέση Account Manager

HRStrategy
Επωνυμία Εταιρείας: HRStrategy
Έδρα: Εθνικής Αντιστάσεως 17, ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ, 15235, ΕΛΛΑΔΑ
Followers: 16

  • Είδος Απασχόλησης: Πλήρες Ωράριο

    Περιοχή Εργασίας: Αττική (εκτός Αθήνας)

    Λήγει: 07/03/2019

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης

Αντικείμενο εργασίας: Υπεύθυνος διαχείρισης, διατήρησης και ανάπτυξης υπάρχοντος πελατολογίου - εξεύρεση νέων πελατών.

Πραγματοποίηση επισκέψεων σε πελάτες.

Εφαρμογή εμπορικής πολιτικής της εταιρείας.

Διαπραγμάτευση όρων συνεργασίας.

Αποστολή προσφορών & διαχείριση παραγγελιών.

Δειγματισμός & παρουσίαση προϊόντων.

Υποστήριξη μετά την πώληση.

Απαιτούμενα προσόντα:Τουλάχιστον 3 έτη προϋπηρεσία σε B2B πωλήσεις, Επαγγελματική εμφάνιση, συμπεριφορά.Οργάνωση και προγραμματισμός. κανότητες διαπραγμάτευσης.

Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (Office, CRM).

Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας. Επιθυμητό πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ στον τομέα Διοίκησης επιχειρήσεων/ Διοίκησης επιχειρήσεων ή Οικονομίας.