Ζητείται προσωπικό στον τομέα Δημ.Σχέσεις - Marketing - ΜΜΕ για τη θέση Account Executive

HRStrategy
Επωνυμία Εταιρείας: HRStrategy
Έδρα: Νερατζιωτισσης 75, Αδιάφορο, , ΕΛΛΑΔΑ
Followers: 11

  • Είδος Απασχόλησης: Μόνιμη

    Περιοχή Εργασίας: Αθήνα

    Λήγει: 05/12/2017

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης

Ο πελάτης μας, Γερμανική εταιρία χημικών ειδών καθαριότητας βιομηχανικών χώρων και εστίασης, επιθυμεί να προσλάβει μόνιμα έναν/μία πωλητή χονδρικής.

Απαιτούμενα προσόντα

Τουλάχιστον 4 έτη προϋπηρεσία επιθυμητά στις χονδρικές πωλήσεις προς τον κλάδο των ξενοδοχείων

Επαγγελματική εμφάνιση, συμπεριφορά και ήθος

Οργάνωση και προγραμματισμός

Ικανότητες διαπραγμάτευσης

Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (Office, CRM)

Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας.

Βιογραφικά σημειώματα στα οποία παρακαλείστε να αναφέρετε τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε