Ζητείται προσωπικό στον τομέα Διαχείριση / Γραμματεία / Υποδοχή για τη θέση Υπάλληλος Γραφείου

FOCUS-ON GROUP
Επωνυμία Εταιρείας: FOCUS-ON GROUP
Έδρα: , Αδιάφορο, , ΕΛΛΑΔΑ
Followers: 5

  • Κωδικός Θέσης: 0124

    Ώρες Επικοινωνίας: 09:00 έως 17:00

    Είδος Απασχόλησης: Μόνιμη

    Περιοχή Εργασίας: Αθήνα

    Έληξε

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης
Η FOCUS-ON GROUP δραστηριοποιείται στον χώρο των Υπηρεσιών Διαδικτύου και του Digital Marketing. Ζητείται κοπέλα που θα καλύψει την θέση γραμματειακής υποστήριξης στα κεντρικά γραφεία στην Γλυφάδα .

Η θέση αναφέρεται σε γραμματειακή υποστήριξη και αφορά στην εξυπηρέτηση πελατών και τη διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων.

Απαιτούμενα προσόντα:
Πτυχιούχος σχολής κατεύθυνσης Γραμματέων ή Διοίκησης Επιχειρήσεων
Εμπειρία σε γραμματεία τουλάχιστον 2 ετών
Πολύ καλή γνώση Αγγλικών (Proficiency level)-η γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας θα συνεκτιμηθεί
Άριστη γνώση εφαρμογών MS Office
Οργανωτικότητα και αίσθημα ευθύνης
Αξιοπιστία & εχεμύθεια
Προσοχή στη λεπτομέρεια, μεθοδικότητα, multitasking
Άτομο επικοινωνιακό με θετική διάθεση και πνεύμα συνεργασίας

Παρέχονται
Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
Σταθερό ωράριο
Δυνατότητες εξέλιξης
Σύγχρονο και δημιουργικό περιβάλλον εργασίας.
Συνεχής εκπαίδευση