Ζητείται προσωπικό στον τομέα Διαχείριση / Γραμματεία / Υποδοχή για τη θέση Γραμματέας Τμήματος Προσωπικού

TALIS S.A
Επωνυμία Εταιρείας: TALIS S.A
Έδρα: KHFISIAS 312, ΧΑΛΑΝΔΡΙ, 15232, ΕΛΛΑΔΑ
Followers: 1

  • Κωδικός Θέσης: GramDhmosiouTomea

    Είδος Απασχόλησης: Πλήρες Ωράριο

    Περιοχή Εργασίας: Αθήνα

    Έληξε

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης

Ο Όμιλος Μαστερ (www.groupmaster.gr)  αναζητεί  Γραμματεία Πωλήσεων Δημοσίου Τομέα για πλήρη απασχόληση και στέλεχος για απογευματινή part time απασχόληση.
Περιγραφή θέσης:
• Αναζήτηση Διαγωνισμών
• Προετοιμασία & σύνταξη προσφορών
• Γραμματειακή υποστήριξη τμήματος Πωλήσεων

Απαραίτητα προσόντα:

• Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ ( κατά προτίμηση θετικής κατεύθυνσης )

•Γνώση νέου θεσμικού πλαισίου Δημοσίων Συμβάσεων
• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
• Άριστα αγγλικά
• Άριστη γνώση Word, Excel, PowerPoint