Ζητείται προσωπικό στον τομέα Διαχείριση / Γραμματεία / Υποδοχή για τη θέση Γραμματέας Διευθύνσεως

HRStrategy
Επωνυμία Εταιρείας: HRStrategy
Έδρα: Νερατζιωτισσης 75, Αδιάφορο, , ΕΛΛΑΔΑ
Followers: 14

  • Είδος Απασχόλησης: Πλήρες Ωράριο

    Περιοχή Εργασίας: Αθήνα

    Λήγει: 29/01/2018

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης

Εμπορική εταιρία στην Κηφισιά επιθυμεί να προσλάβει Γραμματέα Διεύθυνσης

Οι κατάλληλες υποψήφιες θα πρέπει να διαθέτουν ως προσόντα:

5ετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση οργανωμένης εταιρίας

άριστη γνώση της Αγγλικής

πολύ καλή γνώση των εφαρμογών των υπολογιστών γραφείου και επιθυμητά ERP

προϋπηρεσία στην παραγγελιοληψία και καταχώρηση των παραγγελιών στο σύστημα

προϋπηρεσία στην αποτελεσματική επικοινωνία με πελάτες, αντιπροσώπους και προμηθευτές της εταιρίας

γνώση έκδοσης στατιστικών στοιχείων και προετοιμασίας εμπορικών παρουσιάσεων

Βιογραφικά σημειώματα παρακαλείστε να υποβάλετε σε μορφή Microsoft Word αναφέροντας τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε