Ζητείται προσωπικό στον τομέα Διάφορες Ειδικότητες για τη θέση Αισθητικός

Vita Plus
Επωνυμία Εταιρείας: Vita Plus
Έδρα: ΑΛΟΠΗΣ 21, ΑΘΗΝΑ, 11853, ΕΛΛΑΔΑ

  • Είδος Απασχόλησης: Μειωμένο Ωράριο

    Περιοχή Εργασίας: Αθήνα

    Έληξε

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης
Ινστιτούτο Αισθητικής ζητά άμεσα να προσλάβει Αισθητικό, με εμπειρία σε πρόσωπο, σώμα, μασάζ, αποτρίχωση IPL, ηλεκτρόλυση βελόνα και κερί.
Η θέση εργασίας σε αρχική φάση είναι σε επίπεδο Μερικής απασχόλησης, με προοπτική ωστόσο επέκτασης σε Πλήρους.
Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενες, όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα.

Απαραίτητα Προσόντα:
    Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
    Γνώση χειρισμού μηχανημάτων
    Γνώση εφαρμογής θεραπειών προσώπου & σώματος
    Γνώση λεμφικού, αθλητικού & χαλαρωτικού μασάζ επιθυμητή

Παροχές:
    Αποδοχές βάσει προσόντων & προϋπηρεσίας
    Bonus αναλόγως απόδοσης
    Ασφάλιση
    Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, πλησίον σταθμού ΗΣΑΠ