Ζητείται προσωπικό στον τομέα Αποθήκευση και Logistics για τη θέση Στέλεχος Αγορών

HRStrategy
Επωνυμία Εταιρείας: HRStrategy
Έδρα: Εθνικής Αντιστάσεως 17, ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ, 15235, ΕΛΛΑΔΑ
Followers: 16

  • Είδος Απασχόλησης: Πλήρες Ωράριο

    Περιοχή Εργασίας: Θεσσαλονίκη

    Λήγει: 28/03/2019

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης

Βιομηχανική επιχείρηση της Θεσσαλονίκης, επιθυμεί να προσλάβει μόνιμα έναν/μία Buyer.

 Οι κατάλληλοι υποψήφιοι, γυναίκες ή άνδρες θα πρέπει να διαθέτουν τα πιο κάτω προσόντα: Απόφοιτοι ανώτατης σχολής,Προϋπηρεσία 3-5 ετών σε αντίστοιχη θέση οργανωμένης εταιρίας, Άριστες διαπραγματευτικές ικανότητες,Πολύ καλή γνώση Αγγλικών σε προφορικό και γραπτό λόγο,Εξαιρετικές αριθμητικές ικανότητες καθώς και χειρισμού υπολογιστών γραφείου και ERP, Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε εταιρία εμπορίας νημάτων ή υφασμάτων,Ο/Η κάτοχος της θέσης θα αναφέρεται στον Διευθυντή Εργοστασίου και θα αναλάβει τα πιο κάτω καθήκοντα:Έρευνα αγοράς και παρακολούθηση των τεχνολογικών εξελίξεων για τα προϊόντα της εταιρίας,Αγορές πρώτων και βοηθητικών υλών,Διεξαγωγή διαπραγματεύσεων με προμηθευτές στην Ελλάδα ή το εξωτερικό,Συμμετοχή στον προγραμματισμό της παραγωγής όσο και της διακίνησης ετοίμων και ημι-ετοίμων προϊόντων