Ζητείται προσωπικό στον τομέα Αποθήκευση και Logistics για τη θέση Στέλεχος Αγορών

HRStrategy
Επωνυμία Εταιρείας: HRStrategy
Έδρα: Νερατζιωτισσης 75, Αδιάφορο, , ΕΛΛΑΔΑ
Followers: 11

  • Είδος Απασχόλησης: Πλήρες Ωράριο

    Περιοχή Εργασίας: Θεσσαλονίκη

    Λήγει: 19/12/2017

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης

Βιομηχανική επιχείρηση της Θεσσαλονίκης, επιθυμεί να προσλάβει μόνιμα έναν/μία Buyer

Οι κατάλληλοι υποψήφιοι, γυναίκες ή άνδρες θα πρέπει να διαθέτουν τα πιο κάτω προσόντα:

- Απόφοιτοι Πολυτεχνικής Σχολής ή σχολής κλωστοϋφαντουργών,

- Προϋπηρεσία 5-7 ετών σε αντίστοιχη θέση οργανωμένης εταιρίας,

- Άριστες διαπραγματευτικές ικανότητες,

- Πολύ καλή γνώση Αγγλικών σε προφορικό και γραπτό λόγο,

- Εξαιρετικές αριθμητικές ικανότητες καθώς και χειρισμού υπολογιστών γραφείου και ERP,

- Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε εταιρίας παραγωγής νημάτων ή/και υφασμάτων,

Βιογραφικά σημειώματα αναφέροντας τη θέση στην οποία θέλετε να απασχοληθείτε