Ζητείται προσωπικό στον τομέα Αποθήκευση και Logistics για τη θέση Οδηγός

HRStrategy
Επωνυμία Εταιρείας: HRStrategy
Έδρα: Νερατζιωτισσης 75, Αδιάφορο, , ΕΛΛΑΔΑ
Followers: 15

  • Είδος Απασχόλησης: Πλήρες Ωράριο

    Περιοχή Εργασίας: Στο Εξωτερικό

    Λήγει: 18/05/2018

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης

Γερμανική εταιρία αποθήκευσης και διακίνησης προϊόντων επιθυμεί να προσλάβει με σύμβαση αορίστου χρόνου 30 οδηγούς.

Οι κατάλληλοι υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν τα πιο κάτω προσόντα:

 - άδεια οδήγησης Ε' κατηγορίας

- Π.Ε.Ι.

- ηλεκτρονικό ταχογράφο

- να μιλούν Γερμανικά ή Αγγλικά σε επίπεδο καθημερινής συνεννόησης.

Οι αμοιβές:

- για τον πρώτο χρόνο εργασίας 1.800 ευρώ το μήνα καθαρά για πενθήμερη απασχόληση

Οι υποψήφιοι μπορούν να επικοινωνούν μαζί μας στο 6945 155 301