Ζητείται προσωπικό στον τομέα Ανθρώπινοι Πόροι για τη θέση Στέλεχος Τμήματος Ανθρωπίνων Πόρων

WE MARKETING
Επωνυμία Εταιρείας: WE MARKETING
Έδρα: Αθανασιου διακου 29, ΠΑΤΡΑ, 26224, ΕΛΛΑΔΑ

  • Κωδικός Θέσης: V1

    Ώρες Επικοινωνίας: 09:00 έως 17:00

    Είδος Απασχόλησης: Πλήρες Ωράριο

    Περιοχή Εργασίας: Πελοπόννησος

    Έληξε

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης
Η εταιρία μας με 10ετη εκπροσώπιση εταιρικών πελατών στον  τομέα της διαφήμισης αναζητά  άτομα για να στελεχώσουν 4 θέσεις στα τμήματα : costumer service , πωλήσεων ,διαφήμισης και human resource.

Προσόντα:

Επικοινωνικές ικανότητες

Ομαδικότητα και συνεργασία

Αμεση διαθεσιμότητα

Παρέχεται:

Υψηλές αποδοχές με επιπλέον bonus

Ευχαριστο πριβάλλον εργασίας

Ευκαιρία για καριέρα και εξέλιξη

Ταξιδια