Ζητείται προσωπικό στον τομέα Ανθρώπινοι Πόροι για τη θέση Διευθυντής Ανθρώπινων Πόρων

HRStrategy
Επωνυμία Εταιρείας: HRStrategy
Έδρα: Νερατζιωτισσης 75, Αδιάφορο, , ΕΛΛΑΔΑ
Followers: 11

  • Είδος Απασχόλησης: Μόνιμη

    Περιοχή Εργασίας: Αθήνα

    Λήγει: 05/12/2017

  • Κοινοποιήστε:

Περιγραφή Θέσης

Εταιρία παροχής υπηρεσιών πελάτης μας επιθυμεί να προσλάβει HR & Office Manager.

Οι κατάλληλοι/ες υποψήφιοι/ες θα πρέπει να έχουν τα προσόντα:

- πτυχίο πανεπιστημιακής σχολής οικονομικών ή διοίκησης επιχειρήσεων

- άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας

- πολύ καλές γνώσεις χειρισμού των εφαρμογών υπολογιστών γραφείο (MS Office)

- καλές γνώσεις εργατικής και ασφαλιστικής νομοθεσίας

- προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση HR και Office Management 4-5 ετών σε οργανωμένη εταιρία

- προκειμένου περί ανδρών, εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.

Βιογραφικά σημειώματα στα οποία παρακαλείστε να αναφέρετε τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε